Kontakt oss

Team Mimir består av fem rådgivere. På hovedkontoret i Larvik sitter rådgiver og daglig leder Marie Bergsli og designer Janne Auby. I Oslo sitter Torill Olsson. I Fredrikstad finner du Ann-Jorid Pedersen og i Halden sitter Ingrid Solberg Sætre. Vår researcher Sarah Peters holder til i Hemsedal. I nord, i Tromsø, finner du vår rådgiver Lena Nøstdahl.

Mimir as

Storgata 33, 3256 Larvik
Tlf.: 33 11 55 30, E-post: post@mimir.no

Mimir as, avd. Oslo

Torill Olsson
Engebretsvei 3, 0275 Oslo
Tlf.: 99 56 80 45, E-post: torill@mimir.no

Mimir as, avd. Fredrikstad

Ann-Jorid Pedersen
Oredalsveien 24, 1613 Fredrikstad
Tlf.: 48 11 41 48, E-post: ann-jorid@mimir.no

Mimir as, avd. Halden

Ingrid Solberg Sætre
Kontor: Storgata 15, 1776 Halden
Post: Lyngåsveien 10, 1786 Halden
blendercollective.no
Tlf.: 92 01 04 61, E-post: ingrid@mimir.no

Mimir as, avd. Hemsedal

CO/ Hemsedal Veksthus
Høvlerivegen 6, 3560 Hemsedal
Tlf.: 98 67 27 82, E-post: sarah@mimir.no

Mimir as, avd. Tromsø

Lena Nøstdahl
Kontor: Strandgata 9, 9008 Tromsø
Post: Mimir, C/O FLOW Coworking AS Strandgata 9 9008 Tromsø
Tlf.: 95 21 35 81, E-post: lena@mimir.no

Organisasjonsnummer: 976 655 958

Våre ansatte